This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    024/547-870, 024/547-860    Банијска 67, Суботица

21.03.2019. 15:04 | АНТРОПОМОТОРИКА - терминологија резултати (провера 21.03.2019.)

red. broj

ime i

 prezime

broj

indeksa

 

sport

prisustvo

(do10)

termino

logija

(do 5)

kuperov

test

bip test

baterija eurofit

praktični deo ispita

(do 15)

 dodatni bodovi

 (do 5)

 

napomena

 

 

bodovi

ukupno

(do 10)

1

Dojić

Aleksa

400/18

fudbal

 

-

 

 

 

 

 

 

 

2

Kartalija Miloš

401/18

fudbal

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

Arežina Momčilo

402/18

fudbal

 

-

 

 

 

 

 

 

 

4

Ovšek

Nikola

403/18

fudbal

 

-

 

 

 

 

 

 

 

5

Savić

Jelena

404/18

košarka

 

3

 

 

 

 

 

 

 

6

Nikolić Nemanja

405/18

judo

 

5

 

 

 

 

5

 

 

7

Vidaković Stefan

406/18

košarka

 

3

 

 

 

 

 

 

 

8

Barna

 Filip

407/18

košarka

 

-

 

 

 

 

 

 

 

9

Vukas

Saša

408/18

tenis

 

5

 

 

 

 

 

 

 

10

Trivunović Miloš

410/18

fudbal

 

4

 

 

 

 

 

 

 

11

Cvetković Nikola

411/18

košarka

 

4

 

 

 

 

 

 

 

12

Vuković

Mia

413/18

kik-boks

 

4

 

 

 

 

 

 

 

13

Curnović Daniel

415/18

fudbal

 

4

 

 

 

 

 

 

 

14

Tohati

Adam

417/18

vaterpolo

 

-

 

 

 

 

 

 

 

15

Dekan Adriana

418/18

ples/gimn.

 

4

 

 

 

 

 

 

 

16

Tadić Radenko

419/18

kik-boks

 

-

 

 

 

 

 

 

 

17

Ristić

Mihajlo

409/18

rukomet

 

-

 

 

 

 

 

 

 

18

Stanojev Dejan

412/18

judo/karate

 

-

 

 

 

 

 

 

 

19

Lučić

Nikola

414/18

košarka

 

-

 

 

 

 

 

 

 

20

Popović Đorđe

416/18

vaterpolo

 

-

 

 

 

 

 

 

 

21

Dukarić

Tomo

420/18

odbojka

 

4

 

 

 

 

 

 

 

22

Hajduković Stefan

421/18

košarka

 

-

 

 

 

 

 

 

 

23

Kričak

 Anđela

422/18

fudbal

 

-

 

 

 

 

 

 

 

24

Baka

Alina

423/18

fudbal

 

-

 

 

 

 

 

 

 

25

Đurović

 Luka

424/18

fudbal

 

5

 

 

 

 

 

 

 

26

Dobrički Sofija

425/18

jedrenje

 

4

 

 

 

 

 

 

 

27

Černjak

Filip

426/18

košarka

 

-

 

 

 

 

 

 

 

28

Đorić

Nenad

427/18

košarka

 

-

 

 

 

 

 

 

 

29

Nemet

Lehel

428/18

jedrenje

 

5

 

 

 

 

 

 

 

30

Vukmanov Miro

429/18

grepling/bjj

 

-

 

 

 

 

 

 

 

31

Ivetić

 Janko

430/18

rvanje

 

-

 

 

 

 

 

 

 

32

Delić Strahinja

431/18

kik-boks

 

-

 

 

 

 

 

 

 

33

 

Mihalj Halaš

435/18

kik boks

 

5

 

 

 

 

5

 

 

 

Ненад Јерковић


Прилози уз обавештење