This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    024/547-870, 024/547-860    Банијска 67, Суботица

Испитни рокови

Поштовани посетиоци и корисници нашег и вашег сајта, табела испитних рокова је претражива апсолутно по сваком појму који се у њој налази. Такође табелу је могуће сортирати по свакој колони, кликом на наслов колоне, било када па чак и након учињене претраге.

ЈАНУАРСКИ ИСПИТНИ РОК

НАЗИВ ПРЕДМЕТАСМЕР (ГОДИНА)ИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКАДАТУМНАПОМЕНА
АнтропомоторикаТренери(1)Др Сандра Вујков01.02.2018. од 09:0009:00 - практичан испит; 10.00 - колоквијум и теоријски део испита
Дијагностика у спортуНутриционисти(1)Др Сандра Вујков01.02.2018. од 09:0009:00 - практичан испит; 11.00 - колоквијум и теоријски део испита
Информатика и рачунарствоТренери(1)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 08:00
Информационе технологије у васпитању и образовањуВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 08:00
Руски језик 1Васпитачи(1)Радосав Рашчанин05.02.2018. од 10:00
Руски језик 2Васпитачи(1)Радосав Рашчанин05.02.2018. од 10:00
Руски језик 1 и 2Тренери(1)Радосав Рашчанин05.02.2018. од 10:00
Партнерство вртића,породице и школеВаспитачи(1)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
Дијагностика у спортуНутриционисти(1)Др Сандра Вујков13.06.2018. од 09:009.00 практично; 10.00 теорија
Функционална анатомија са физиологијомНутриционисти(1)др Мирсад Маљановић14.06.2018. од 17:00
Драмска радионица Васпитачи(1)Ева Вишњић22.01.2018. од 10:00
Општа педагогијаВаспитачи(1)Др Славица Костић23.01.2018. од 08:00
Општа педагогијаТренери(1)Др Славица Костић23.01.2018. од 08:00
Општа психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић23.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 01.02.2018. г. у 09:30
Општа психологијаТренери(1)Др Јасмина Кнежевић23.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 01.02.2018. г. у 09:30
ЕпидемилогијаНутриционисти(1)Мр Лилјана Соколова23.01.2018. од 09:30
Хумана генетикаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо23.01.2018. од 10:00
ЕпидемилогијаНутриционисти(1)Мр Лилјана Соколова23.01.2018. од 11:00
Геријатрија са негомМедицинска сестра(1)Др Сања Шумоња23.01.2018. од 13:00
ЕпидемилогијаНутриционисти(1)Мр Лилјана Соколова23.11.2017. од 11:00
Мађарски језик са културом говора (Magyar nyelv és beszédkultúra - magyar tannyelven)Васпитачи(1)Др Емеше Мате24.01.2018. од 08:00
Специјална педагогијаВаспитачи(1)Др Власта Липовац24.01.2018. од 10:00
Специјална педагогијаТренери(1)Др Власта Липовац24.01.2018. од 10:00
Дидактичка средства у вртићуВаспитачи(1)Ева Вишњић24.01.2018. од 10:00
Социологија образовањаВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Медијска култураМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Медијска култураНутриционисти(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Социологија детињстваВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Филозофија спортаТренери(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Медицинска етикаМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Медијска култура са основама комуникологијеВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Филозофија религијеВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
ФилозофијаВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Филозофија здравог стила живота и исхранеМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Филозофија здравог живота и исхранеНутриционисти(1)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Право у спортуТренери(1)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 13:30
Здравствена негаМедицинска сестра(1)Др Сања Шумоња26.01.2018. од 10:00
Здравствено васпитање и безбедност децеВаспитачи(1)Мр Лилјана Соколова26.01.2018. од 12:30
Немачки језик 1Васпитачи(1)Марија Милеуснић29.01.2018. од 08:00Усмени део испита
Немачки језик 2Васпитачи(1)Марија Милеуснић29.01.2018. од 08:00Усмени део испита
Немачки језик 1 и 2Тренери(1)Марија Милеуснић29.01.2018. од 08:00Усмени део испита
БиологијаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо29.01.2018. од 10:00
БиологијаНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо29.01.2018. од 10:00
Теорија и методика спортаТренери(1)Др Душко Симић29.01.2018. од 12:00
Енглески језик 1Медицинска сестра(1)Бранко Медић29.01.2018. од 15:00
Енглески језик 1Нутриционисти(1)Бранко Медић29.01.2018. од 15:00
Енглески језик 1Васпитачи(1)Бранко Медић29.01.2018. од 15:00
Енглески језик 1 и 2Тренери(1)Бранко Медић29.01.2018. од 15:00
Развојна психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић30.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 06.02.2018. г. у 09:30
Хемија и биохемија хранеНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо30.01.2018. од 10:00
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Сандра Вујков02.02.2018. од 09:0009:00 - практичан испит; 10.00 - колоквијум и теоријски део испита
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 10:00
Гинекологија и акушерствоМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић02.02.2018. од 10:59
Примена рачунара у вртићуВаспитачи(2)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 12:00
Радиологија са лабораторијском дијагностикомМедицинска сестра(2)Наташа Јурић05.02.2018. од 17:00Други део усмени: 08.02.2018 у 11.00 часова
Методика васпитно-образовног радаВаспитачи(2)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
Породична педагогијаВаспитачи(2)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
Процеси припреме хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић09.02.2018. од 09:30
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо22.01.2018. од 11:00
Имунологија и алергологијаНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо22.01.2018. од 12:00
Медицинска рехабилитацијаМедицинска сестра(2)Др Сања Шумоња23.01.2018. од 10:00
Алтеративни начини исхранеНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова23.01.2018. од 11:30
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Емеше Мате24.01.2018. од 08:00
Методика развоја говора 1Васпитачи(2)Др Емеше Мате24.01.2018. од 08:00
Психологија емоцијаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић24.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 05.02.2018. г. у 09:30
Вокално-инструменталнa настава IВаспитачи(2)Јасна Јовићевић24.01.2018. од 10:30
Вокално-инструменталнa настава 2Васпитачи(2)Јасна Јовићевић24.01.2018. од 10:30
Радионица за игруВаспитачи(2)Ева Вишњић24.01.2018. од 12:00
СоциологијаВаспитачи(2)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30
Педагошка психологијаВаспитачи(2)Др Надежда Родић25.01.2018. од 09:00
Сигурност и безбедност хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић25.01.2018. од 09:30
Менаџмент у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 11:00
ПливањеТренери(2)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 11:00
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 13:00
Педагошка дијагностикаВаспитачи(2)Др Надежда Родић26.01.2018. од 09:00
Колективна исхранаНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова26.01.2018. од 11:00
Немачки језик 1Медицинска сестра(2)Марија Милеуснић29.01.2018. од 08:00Усмени део испита
Немачки језик 2Медицинска сестра(2)Марија Милеуснић29.01.2018. од 08:00Усмени део испита
Основи спортског тренингаТренери(2)Др Душко Симић29.01.2018. од 10:30
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Душко Симић29.01.2018. од 13:00Кошарка, рукомет, одбојка и фудбал
Предшколска педагогија Васпитачи(2)Др Славица Костић30.01.2018. од 08:00
Ментална хигијенаМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић30.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 06.02.2018. г. у 09:30
Ментална хигијенаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић30.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 06.02.2018. г. у 09:30
Психолошка припремаТренери(2)Др Јасмина Кнежевић30.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 06.02.2018. г. у 09:30
Вештина комуникације са пацијентомМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић31.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 07.02.2018. г. у 09:30
Кинезитерапија и корективна гимнастикаМедицинска сестра(3)Др Сандра Вујков01.01.2018. од 11:0011.00 - практичан део испита; 13.00 - колоквијум и теоријски део испита
Дијагностика у спортуТренери(3)Др Сандра Вујков01.02.2018. од 09:0009:00 - практичан испит; 11.00 - колоквијум и теоријски део испита
Кинезитерапија и корективна гимнастикаМедицинска сестра(3)Др Сандра Вујков01.02.2018. од 11:0011.00 - практичан део испита; 13.00 - колоквијум и теоријски део испита
Информатика и рачунарствоМедицинска сестра(3)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоНутриционисти(3)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 08:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Сандра Вујков02.02.2018. од 10:0010.00 практичан испит; 11.00 теоријски испит
Методика развоја почетних математичких појмова 2Васпитачи(3)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 11:00
Методика неге и васпитања деце раног узрастаВаспитачи(3)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
Рад са даровитом децомВаспитачи(3)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
Рад са даровитом децомТренери(3)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
ЕкологијаНутриционисти(3)Др Наташа Чампраг Сабо22.01.2018. од 10:00
Рад са децом на болничком лечењуМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић23.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 01.02.2018. г. у 09:30
Рад са децом на болничком лечењуВаспитачи(3)Др Јасмина Кнежевић23.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 01.02.2018. г. у 09:30
Сценска уметност и луткарствоВаспитачи(3)Ева Вишњић23.01.2018. од 10:00
Дидактички материјалиВаспитачи(3)Ева Вишњић23.01.2018. од 12:00
Хирургија са ортопедијомМедицинска сестра(3)др Бојан Баги23.01.2018. од 15:00
Методика музичког васпитања 1Васпитачи(3)Јасна Јовићевић24.01.2018. од 09:00
Психологија исхранеНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић24.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 05.02.2018. г. у 09:30
Комуникација и медији у спорту 1Тренери(3)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 10:00
Методика физичког васпитања 1Васпитачи(3)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 12:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Веселин Бунчић25.01.2018. од 13:00
Корективни педагошки радВаспитачи(3)Др Надежда Родић26.01.2018. од 09:00
Перспективе исхране у 21 векуНутриционисти(3)Наташа Секулић26.01.2018. од 09:30
Методика упознавања околине 1Васпитачи(3)Др Наташа Чампраг Сабо26.01.2018. од 10:00
Методологија истраживањаМедицинска сестра(3)Др Сања Шумоња26.01.2018. од 13:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Душко Симић29.01.2018. од 14:00
Укључивање детета у спортТренери(3)Др Душко Симић29.01.2018. од 15:00
Стручна пракса 1Васпитачи(3)Ева Вишњић30.01.2018. од 10:00
Стручна пракса 2Васпитачи(3)Ева Вишњић30.01.2018. од 10:00
Стручна пракса 3Васпитачи(3)Ева Вишњић30.01.2018. од 10:00
Стручна пракса 4Васпитачи(3)Ева Вишњић30.01.2018. од 10:00
Стручна пракса 5Васпитачи(3)Ева Вишњић30.01.2018. од 10:00
Стручна пракса 6Васпитачи(3)Ева Вишњић30.01.2018. од 10:00
МенаџментМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић31.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 07.02.2018. г. у 09:30
МенаџментНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић31.01.2018. од 09:30Усмени део испита: 07.02.2018. г. у 09:30
Неуропсихологија развојног добаСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић01.02.2018. од 09:00
Дефектолошка дијагностикаСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић02.02.2018. од 09:00
Анимације и учење на рачунаруСпецијалистичке(S)Др Славољуб Хилченко02.02.2018. од 13:00
Драмска радионица у вртићуСпецијалистичке(S)Ева Вишњић02.02.2018. од 13:00
Дечји развој кроз игруСпецијалистичке(S)Др Славица Костић06.02.2018. од 08:00
ЕстетикаСпецијалистичке(S)Др Бранислав Филиповић25.01.2018. од 08:30

АПРИЛСКИ ИСПИТНИ РОК

НАЗИВ ПРЕДМЕТАГОДИНАИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКАДАТУМНАПОМЕНА
Општа психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић03.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 13.04.2018. г. у 09:30
Општа психологијаТренери(1)Др Јасмина Кнежевић03.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 13.04.2018. г. у 09:30
Развојна психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић04.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 18.04.2018. г. у 08:30
Социологија образовањаВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Социологија детињстваВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Филозофија здравог стила живота и исхранеМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Филозофија здравог живота и исхранеНутриционисти(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
ФилозофијаВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Филозофија религијеВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Филозофија спортаТренери(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Медицинска етикаМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Медијска култураМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Медијска култураНутриционисти(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Медијска култура са основама комуникологијеВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
АнтропомоторикаТренери(1)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 09:009:00 практичан испит; 10.00 колоквијум, семинарски и теоријски испит
Српски језик са културом говораВаспитачи(1)Др Војо Ковачевић10.04.2018. од 10:00Усмени део испита исти дан у 13 часова
Дијагностика у спортуНутриционисти(1)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 11:0011:00 практичан испит; 12:30 семинарски, колоквијум и теоријски испит
Мађарски језик са културом говора (Magyar nyelv és beszédkultúra - magyar tannyelven)Васпитачи(1)Др Емеше Мате11.04.2018. од 08:00
Партнерство вртића,породице и школеВаспитачи(1)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Општа педагогијаВаспитачи(1)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Општа педагогијаТренери(1)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Специјална педагогијаТренери(1)Др Власта Липовац11.04.2018. од 13:00
Методологија педагошког истраживањаВаспитачи(1)Др Власта Липовац11.04.2018. од 13:00
Информатика и рачунарствоВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоТренери(1)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 08:00
Информационе технологије у васпитању и образовањуВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 08:00
Немачки језик 1Васпитачи(1)Марија Милеуснић12.04.2018. од 08:00
Немачки језик 2Васпитачи(1)Марија Милеуснић12.04.2018. од 08:00
Немачки језик 1 и 2Тренери(1)Марија Милеуснић12.04.2018. од 08:00
Здравствена негаМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић12.04.2018. од 09:30
Драмска радионица Васпитачи(1)Ева Вишњић12.04.2018. од 12:00
Енглески језик 1Медицинска сестра(1)Бранко Медић16.04.2018. од 08:00
Енглески језик 1Нутриционисти(1)Бранко Медић16.04.2018. од 08:00
Енглески језик 1Васпитачи(1)Бранко Медић16.04.2018. од 08:00
Енглески језик 1 и 2Тренери(1)Бранко Медић16.04.2018. од 08:00
Теорија и методика спортаТренери(1)Др Душко Симић16.04.2018. од 13:30
Геријатрија са негомМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић17.04.2018. од 09:30
Хемија и биохемија хранеНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо17.04.2018. од 10:00
Дидактичка средства у вртићуВаспитачи(1)Ева Вишњић17.04.2018. од 11:00
Здравствено васпитање и безбедност децеВаспитачи(1)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 11:00
ЕпидемилогијаНутриционисти(1)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 11:30
Телесни развој и здравствено васпитањеМедицинска сестра(1)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 12:00
Телесни развој и здравствено васпитањеНутриционисти(1)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 12:00
Функционална анатомијаМедицинска сестра(1)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00Усмено излагање
Функционална анатомијаНутриционисти(1)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00Усмено излагање
Функционална анатомијаТренери(1)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00Усмено излагање
БиологијаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо18.04.2018. од 10:00
БиологијаНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо18.04.2018. од 10:00
Хумана генетикаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо19.04.2018. од 10:00
ФизиологијаМедицинска сестра(1)др Мирсад Маљановић20.04.2018. од 09:00Усмено излагање
Право у спортуТренери(1)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 11:30
Функционална анатомија са физиологијомНутриционисти(1)др Мирсад Маљановић20.04.2018. од 13:00Усмено излагање
Психологија емоцијаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић03.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 13.04.2018. г. у 09:30
Ментална хигијенаМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић04.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 18.04.2018. г. у 08:30
Ментална хигијенаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић04.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 18.04.2018. г. у 08:30
Психолошка припремаТренери(2)Др Јасмина Кнежевић04.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 17.04.2018. г. у 09:30
СоциологијаВаспитачи(2)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Вештина комуникације са пацијентомМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић10.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 17.04.2018. г. у 09:30
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Војо Ковачевић10.04.2018. од 10:00Усмени део испита исти дан у 13 часова
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 12:0012:00 практичан испит; 13:30 семинарски, колоквијум и теоријски испит
Етика у спортуТренери(2)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 13:3013:30 практичан испит; 14:00 теоретски испит
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Емеше Мате11.04.2018. од 08:00
Методика развоја говора 1Васпитачи(2)Др Емеше Мате11.04.2018. од 08:00
Методика васпитно-образовног радаВаспитачи(2)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Породична педагогијаВаспитачи(2)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Предшколска педагогија Васпитачи(2)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Немачки језик 1Медицинска сестра(2)Марија Милеуснић12.04.2018. од 08:00
Немачки језик 2Медицинска сестра(2)Марија Милеуснић12.04.2018. од 08:00
Медицинска рехабилитацијаМедицинска сестра(2)Др Слађана Анђелић12.04.2018. од 09:30
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 10:00
Примена рачунара у вртићуВаспитачи(2)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 12:00
Сигурност и безбедност хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић13.04.2018. од 09:30
Педагошка психологијаВаспитачи(2)Др Надежда Родић13.04.2018. од 12:30
Гинекологија и акушерствоМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић13.04.2018. од 15:00
Вокално-инструменталнa настава IВаспитачи(2)Јасна Јовићевић16.04.2018. од 11:30
Вокално-инструменталнa настава 2Васпитачи(2)Јасна Јовићевић16.04.2018. од 11:30
Педагошка дијагностикаВаспитачи(2)Др Надежда Родић16.04.2018. од 12:30
Основи спортског тренингаТренери(2)Др Душко Симић16.04.2018. од 14:30
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Душко Симић16.04.2018. од 15:30Одбојка, кошарка, фудбал
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Илдико Ђокић17.04.2018. од 10:00На мађарском језику
Алтеративни начини исхранеНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 10:00
Имунологија и алергологијаНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо17.04.2018. од 12:00
Телесни развој и здравствено васпитањеВаспитачи(2)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 12:00
Телесни развој и здравствено васпитањеТренери(2)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 12:00
Принципи правилне исхранеНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова17.04.2018. од 13:00
Спортска медицинаМедицинска сестра(2)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00
Спортска медицинаНутриционисти(2)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00
Спортска медицинаТренери(2)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00Усмено излагање
Исхрана спортистаНутриционисти(2)др Мирсад Маљановић17.04.2018. од 16:00Усмено излагање
Колективна исхранаНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 10:00
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо18.04.2018. од 12:00
Корак до здрављаМедицинска сестра(2)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 12:30
Корак до здрављаНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 12:30
Корак до здрављаТренери(2)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 12:30
Процеси припреме хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић19.04.2018. од 09:30
Менаџмент у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 10:30
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 13:00
ПливањеТренери(2)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 13:00
Радиологија са лабораторијском дијагностикомМедицинска сестра(2)Наташа Јурић20.04.2018. од 13:00
Психологија исхранеНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић03.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 13.04.2018. г. у 09:30
Рад са децом на болничком лечењуМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић03.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 13.04.2018. г. у 09:30
Рад са децом на болничком лечењуВаспитачи(3)Др Јасмина Кнежевић03.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 13.04.2018. г. у 09:30
Дијететика 2Нутриционисти(3)Мр Лилјана Соколова04.06.2018. од 10:00Испит ће бити одржан у кабинету број 20
Социологија спортаТренери(3)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
МенаџментМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић10.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 18.04.2018. г. у 08:30
МенаџментНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић10.04.2018. од 09:30Усмени део испита: 18.04.2018. г. у 08:30
Кинезитерапија и корективна гимнастикаМедицинска сестра(3)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 10:0010:00 практичан испит; 11:00 колоквијум, семинарски, теоријски испит
Дијагностика у спортуТренери(3)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 11:0011:00 практичан испит; 12:30 семинарски, колоквијум и теоријски испит
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Сандра Вујков10.04.2018. од 12:0012:00 практичан испит; 13:30 семинарски, колоквијум и теоријски испит (фитнес, борилачки, атлетика)
Хирургија са ортопедијомМедицинска сестра(3)др Бојан Баги10.04.2018. од 15:00
Методика неге и васпитања деце раног узрастаВаспитачи(3)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Рад са даровитом децомВаспитачи(3)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Рад са даровитом децомТренери(3)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Информатика и рачунарствоМедицинска сестра(3)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоНутриционисти(3)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 08:00
Методика ликовног васпитања 1Васпитачи(3)Нора Еветовић12.04.2018. од 10:30
Методика ликовног васпитања 2Васпитачи(3)Нора Еветовић12.04.2018. од 10:30
Методика развоја почетних математичких појмова 2Васпитачи(3)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 11:00
Дидактички материјалиВаспитачи(3)Ева Вишњић12.04.2018. од 13:00
Корективни педагошки радВаспитачи(3)Др Надежда Родић13.04.2018. од 12:30
Методика упознавања околине 1Васпитачи(3)Др Наташа Чампраг Сабо16.04.2018. од 10:00
Методика музичког васпитања 1Васпитачи(3)Јасна Јовићевић16.04.2018. од 11:30
Методика музичког васпитања 2Васпитачи(3)Јасна Јовићевић16.04.2018. од 11:30
ЕкологијаМедицинска сестра(3)Др Наташа Чампраг Сабо16.04.2018. од 12:00
ЕкологијаНутриционисти(3)Др Наташа Чампраг Сабо16.04.2018. од 12:00
Укључивање детета у спортТренери(3)Др Душко Симић16.04.2018. од 15:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Душко Симић16.04.2018. од 16:00Одбојка, кошарка, фудбал
Методологија истраживањаМедицинска сестра(3)Др Слађана Анђелић17.04.2018. од 09:30
Дидактички материјалиВаспитачи(3)Илдико Ђокић17.04.2018. од 10:30На мађарском језику
Сценска уметност и луткарствоВаспитачи(3)Ева Вишњић17.04.2018. од 12:00
Дијететика 1Медицинска сестра(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 11:00
Дијететика 1Нутриционисти(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 11:00
Дијететика 2Медицинска сестра(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 11:30
Дијететика 2Нутриционисти(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 11:30
Гојазност и болести преобилне исхранеМедицинска сестра(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 12:00
Гојазност и болести преобилне исхранеНутриционисти(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 12:00
Корак до здрављаВаспитачи(3)Мр Лилјана Соколова18.04.2018. од 12:30
Стручна пракса 1Васпитачи(3)Ева Вишњић19.04.2018. од 12:00све праксе од 1 до 6 (за све три године)
Перспективе исхране у 21 векуНутриционисти(3)Наташа Секулић20.04.2018. од 09:30
Комуникација и медији у спорту 1Тренери(3)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 10:00
Комуникација и медији у спорту 2Тренери(3)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 10:00
Методика физичког васпитања 1Васпитачи(3)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 11:00
Физичка припремаТренери(3)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 12:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Веселин Бунчић20.04.2018. од 13:00
ЕстетикаСпецијалистичке(S)Др Бранислав Филиповић10.04.2018. од 09:00
Дечји развој кроз игруСпецијалистичке(S)Др Славица Костић11.04.2018. од 08:30
Анимације и учење на рачунаруСпецијалистичке(S)Др Славољуб Хилченко12.04.2018. од 13:00
Неуропсихологија развојног добаСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић13.04.2018. од 12:30
Дефектолошка дијагностикаСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић16.04.2018. од 12:30
Драмска радионица у вртићуСпецијалистичке(S)Ева Вишњић18.04.2018. од 12:00

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК

НАЗИВ ПРЕДМЕТАГОДИНАИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКАДАТУМНАПОМЕНА
Мађарски језик са културом говора (Magyar nyelv és beszédkultúra - magyar tannyelven)Васпитачи(1)Др Емеше Мате04.06.2018. од 08:00
Општа психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић04.06.2018. од 09:30Усмени испит: 12.06.2018. у 09:30
Општа психологијаТренери(1)Др Јасмина Кнежевић04.06.2018. од 09:30Усмени испит: 12.06.2018. у 09:30
Енглески језик 1Медицинска сестра(1)Бранко Медић04.06.2018. од 13:00
Енглески језик 1Нутриционисти(1)Бранко Медић04.06.2018. од 13:00
Енглески језик 1Васпитачи(1)Бранко Медић04.06.2018. од 13:00
Енглески језик 1Васпитачи(1)Бранко Медић04.06.2018. од 13:00
Енглески језик 1 и 2Тренери(1)Бранко Медић04.06.2018. од 13:00
Информатика и рачунарствоВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко05.06.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоТренери(1)Др Славољуб Хилченко05.06.2018. од 08:00
Информационе технологије у васпитању и образовањуВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко05.06.2018. од 08:00
Хигијена исхранеНутриционисти(1)Мр Лилјана Соколова05.06.2018. од 10:00Испит ће бити одржан у кабинету број 20
Методологија педагошког истраживањаВаспитачи(1)Др Власта Липовац06.06.2018. од 10:00
Специјална педагогијаТренери(1)Др Власта Липовац06.06.2018. од 10:00
Право у спортуТренери(1)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 12:00
Теорија и методика спортаТренери(1)Др Душко Симић07.06.2018. од 11:00
Немачки језик 1Васпитачи(1)Марија Милеуснић08.06.2018. од 15:00
Немачки језик 2Васпитачи(1)Марија Милеуснић08.06.2018. од 15:00
Немачки језик 1 и 2Тренери(1)Марија Милеуснић08.06.2018. од 15:00
Развојна психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић11.06.2018. од 09:30Усмени испит: 15.06.2018. у 09:30
Здравствена негаМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић11.06.2018. од 09:30
Српски језик са културом говораВаспитачи(1)Др Војо Ковачевић11.06.2018. од 12:00Усмени део испита је исти дан од 14 часова
Филозофија спортаТренери(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Филозофија религијеВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Медијска култураМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Медијска култураНутриционисти(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Медијска култура са основама комуникологијеВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Медицинска етикаМедицинска сестра(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Социологија детињстваВаспитачи(1)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Геријатрија са негомМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић12.06.2018. од 09:30
АнтропомоторикаТренери(1)Др Сандра Вујков12.06.2018. од 10:00практичан испит у 10.00; семинарски, колоквијум у 10.30; теоријски испит у 11.30
Хигијена са епидемилогијомМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић14.06.2018. од 09:30
Хемија и биохемија хранеНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо14.06.2018. од 12:00
ФизиологијаМедицинска сестра(1)др Мирсад Маљановић14.06.2018. од 15:00
ФизиологијаМедицинска сестра(1)др Мирсад Маљановић14.06.2018. од 15:00
Функционална анатомија са физиологијомНутриционисти(1)др Мирсад Маљановић14.06.2018. од 17:00
Драмска радионица Васпитачи(1)Ева Вишњић15.06.2018. од 09:00
Телесни развој и здравствено васпитањеМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић15.06.2018. од 09:30
Телесни развој и здравствено васпитањеНутриционисти(1)Др Слађана Анђелић15.06.2018. од 09:30
Прехрамбена технологија 1Нутриционисти(1)Наташа Секулић18.06.2018. од 09:00
Руски језик 1Васпитачи(1)Радосав Рашчанин18.06.2018. од 12:00
Руски језик 2Васпитачи(1)Радосав Рашчанин18.06.2018. од 12:00
Руски језик 1 и 2Тренери(1)Радосав Рашчанин18.06.2018. од 12:00
Алтернативни модели васпитног-образовног радаВаспитачи(1)Др Славица Костић19.06.2018. од 08:00
ПедагогијаМедицинска сестра(1)Др Славица Костић19.06.2018. од 08:00
ПедагогијаНутриционисти(1)Др Славица Костић19.06.2018. од 08:00
Општа педагогијаВаспитачи(1)Др Славица Костић21.06.2018. од 08:00
Општа педагогијаТренери(1)Др Славица Костић21.06.2018. од 08:00
Хумана генетикаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо21.06.2018. од 10:00
БиологијаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо21.06.2018. од 11:00
БиологијаНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо21.06.2018. од 11:00
Дидактичка средства у вртићуВаспитачи(1)Ева Вишњић22.06.2018. од 09:00
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Емеше Мате04.06.2018. од 08:00
Методика развоја говора 1Васпитачи(2)Др Емеше Мате04.06.2018. од 08:00
Психологија емоцијаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић04.06.2018. од 09:30Усмени испит: 14.06.2018. у 09:30
Вокално-инструменталнa настава IВаспитачи(2)Јасна Јовићевић04.06.2018. од 10:30
Вокално-инструменталнa настава 2Васпитачи(2)Јасна Јовићевић04.06.2018. од 10:30
Музичка радионицаВаспитачи(2)Јасна Јовићевић04.06.2018. од 10:30
Ментална хигијенаМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић05.06.2018. од 09:30Усмени испит: 15.06.2018. у 09:30
Ментална хигијенаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић05.06.2018. од 09:30Усмени испит: 15.06.2018. у 09:30
Психолошка припремаТренери(2)Др Јасмина Кнежевић05.06.2018. од 09:30Усмени испит: 14.06.2018. у 09:30
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Илдико Ђокић05.06.2018. од 10:30На мађарском језику
Исхрана специфичних популационих групаНутриционисти(2)Мр Лилјана Соколова05.06.2018. од 13:00Испит ће бити одржан у кабинету број 20
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 10:00
Радионица за игруВаспитачи(2)Илдико Ђокић06.06.2018. од 10:00
Менаџмент у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 11:00
ПливањеТренери(2)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 12:00
Методика развоја говора 1Васпитачи(2)Др Светислав Рајшић06.06.2018. од 12:00
Сигурност и безбедност хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић07.06.2018. од 09:30
Основи спортског тренингаТренери(2)Др Душко Симић07.06.2018. од 12:00
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Душко Симић07.06.2018. од 14:00Кошарка, одбојка, рукомет, фудбал
Процеси припреме хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић08.06.2018. од 09:30
Немачки језик 1Медицинска сестра(2)Марија Милеуснић08.06.2018. од 15:00
Немачки језик 2Медицинска сестра(2)Марија Милеуснић08.06.2018. од 15:00
Вештина комуникације са пацијентомМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић11.06.2018. од 09:30Усмени испит: 14.06.2018. у 09:30
Медицинска рехабилитацијаМедицинска сестра(2)Др Слађана Анђелић11.06.2018. од 09:30
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Војо Ковачевић11.06.2018. од 12:00Усмени део испита је исти дан од 14 часова
Породична педагогијаВаспитачи(2)Др Славица Костић12.06.2018. од 08:00
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Др Славољуб Хилченко12.06.2018. од 08:00
СоциологијаВаспитачи(2)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Етика у спортуТренери(2)Др Сандра Вујков12.06.2018. од 12:0012.00 практично; 13.00 теорија
Примена рачунара у вртићуВаспитачи(2)Др Славољуб Хилченко12.06.2018. од 13:00
Корак до здрављаНутриционисти(2)Др Слађана Анђелић13.06.2018. од 09:30
Корак до здрављаМедицинска сестра(2)Др Слађана Анђелић13.06.2018. од 09:30
Корак до здрављаТренери(2)Др Слађана Анђелић13.06.2018. од 09:30
Имунологија и алергологијаНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо13.06.2018. од 10:00
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Сандра Вујков13.06.2018. од 10:00борилачки, фитнес, пливање, атлетика, бициклизам 10.00 пактично; 11.00 теорија
Методика васпитно-образовног радаВаспитачи(2)Др Славица Костић14.06.2018. од 08:00
Принципи правилне исхранеНутриционисти(2)Др Слађана Анђелић14.06.2018. од 09:30
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо14.06.2018. од 10:00
Педагошка психологијаВаспитачи(2)Др Надежда Родић14.06.2018. од 12:00Тест
Телесни развој и здравствено васпитањеВаспитачи(2)Др Слађана Анђелић15.06.2018. од 09:30
Телесни развој и здравствено васпитањеТренери(2)Др Слађана Анђелић15.06.2018. од 09:30
Гинекологија и акушерствоМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић15.06.2018. од 11:00
Здравствена нега у неурологијиМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић15.06.2018. од 12:00
Педагошка дијагностикаВаспитачи(2)Др Надежда Родић18.06.2018. од 12:00Тест
Прехрамбена технологија 2Нутриционисти(2)Наташа Секулић19.06.2018. од 09:00
Предшколска педагогија Васпитачи(2)Др Славица Костић21.06.2018. од 08:00
Педијатрија са негомМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић22.06.2018. од 11:00
Здравствена нега у психијатријиМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић22.06.2018. од 13:00
Интерна медицина са инфектологијомМедицинска сестра(2)Наташа Јурић25.06.2018. од 15:00Тест
Микробиологија хранеНутриционисти(2)Наташа Секулић28.06.2018. од 09:30
Радиологија са лабораторијском дијагностикомМедицинска сестра(2)Наташа Јурић29.06.2018. од 15:00
Методика музичког васпитања 1Васпитачи(3)Јасна Јовићевић04.06.2018. од 09:00
Методика музичког васпитања 2Васпитачи(3)Јасна Јовићевић04.06.2018. од 09:00
Рад са децом на болничком лечењуМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић04.06.2018. од 09:30Усмени испит: 12.06.2018. у 09:30
Рад са децом на болничком лечењуВаспитачи(3)Др Јасмина Кнежевић04.06.2018. од 09:30Усмени испит: 12.06.2018. у 09:30
Психологија исхранеНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић04.06.2018. од 09:30Усмени испит: 12.06.2018. у 09:30
Дијететика 2Медицинска сестра(3)Мр Лилјана Соколова04.06.2018. од 10:00Испит ће бити одржан у кабинету број 20
Методика ликовног васпитања 1Васпитачи(3)Нора Еветовић04.06.2018. од 11:00
Методика ликовног васпитања 2Васпитачи(3)Нора Еветовић04.06.2018. од 11:30
Методика неге и васпитања деце раног узрастаВаспитачи(3)Др Славица Костић05.06.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоМедицинска сестра(3)Др Славољуб Хилченко05.06.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоНутриционисти(3)Др Славољуб Хилченко05.06.2018. од 08:00
Стручна пракса 1Васпитачи(3)Ева Вишњић05.06.2018. од 08:00све праксе од 1 до 6 (за све три године)
Хигијена исхранеТренери(3)Мр Лилјана Соколова05.06.2018. од 10:00Испит ће бити одржан у кабинету број 20
Перспективе исхране у 21 векуНутриционисти(3)Наташа Секулић06.06.2018. од 09:30
Методика физичког васпитања 1Васпитачи(3)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 10:00
Методика физичког васпитања 2Васпитачи(3)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 10:00
Физичка припремаТренери(3)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 11:00
Комуникација и медији у спорту 1Тренери(3)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 11:00
Комуникација и медији у спорту 2Тренери(3)Др Веселин Бунчић06.06.2018. од 11:00
Рад са даровитом децомВаспитачи(3)Др Славица Костић07.06.2018. од 08:00
Рад са даровитом децомТренери(3)Др Славица Костић07.06.2018. од 08:00
Укључивање детета у спортТренери(3)Др Душко Симић07.06.2018. од 13:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Душко Симић07.06.2018. од 15:00Кошарка, одбојка, рукомет, фудбал
МенаџментМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић11.06.2018. од 09:30Усмени испит: 15.06.2018. у 09:30
МенаџментНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић11.06.2018. од 09:30Усмени испит: 15.06.2018. у 09:30
ТоксикологијаНутриционисти(3)Др Слађана Анђелић11.06.2018. од 09:30
Методика упознавања околине 1Васпитачи(3)Др Наташа Чампраг Сабо11.06.2018. од 10:00
Социологија спортаТренери(3)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Методологија истраживањаМедицинска сестра(3)Др Слађана Анђелић12.06.2018. од 09:30
ЕкологијаМедицинска сестра(3)Др Наташа Чампраг Сабо12.06.2018. од 10:00
ЕкологијаНутриционисти(3)Др Наташа Чампраг Сабо12.06.2018. од 10:00
Кинезитерапија и корективна гимнастикаМедицинска сестра(3)Др Сандра Вујков12.06.2018. од 11:0011.00 практично; 12.00 теорија
Методика развоја почетних математичких појмова 2Васпитачи(3)Др Славољуб Хилченко12.06.2018. од 12:00
Хирургија са ортопедијомМедицинска сестра(3)др Бојан Баги13.05.2018. од 12:30maksimalno 10 studenata
Дијагностика у спортуТренери(3)Др Сандра Вујков13.06.2018. од 09:009.00 практично; 10.00 теорија
Корак до здрављаВаспитачи(3)Др Слађана Анђелић13.06.2018. од 09:30
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Сандра Вујков13.06.2018. од 11:00борилачки, фитнес, пливање, атлетика, бициклизам 11.00 пактично; 12.00 теорија
Корективни педагошки радВаспитачи(3)Др Надежда Родић14.06.2018. од 12:00Тест
Сценска уметност и луткарствоВаспитачи(3)Ева Вишњић15.06.2018. од 09:00
Ургентна медицинска стањаМедицинска сестра(3)др Бојан Баги20.06.2018. од 15:00maksimalno 10 studenata
Ургентна медицинска стањаМедицинска сестра(3)др Бојан Баги21.06.2018. од 15:00maksimalno 10 studenata
Дидактички материјалиВаспитачи(3)Ева Вишњић22.06.2018. од 09:00
Ургентна медицинска стањаМедицинска сестра(3)др Бојан Баги22.06.2018. од 15:00maksimalno 10 studenata
Хигијена исхранеСпецијалистичке(S)Мр Лилјана Соколова05.06.2018. од 10:00Испит ће бити одржан у кабинету број 20
ЕстетикаСпецијалистичке(S)Др Бранислав Филиповић12.06.2018. од 09:00
Анимације и учење на рачунаруСпецијалистичке(S)Др Славољуб Хилченко12.06.2018. од 14:00
Дефектолошка дијагностикаСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић14.06.2018. од 12:00Тест
Неуропсихологија развојног добаСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић14.06.2018. од 12:00Тест
Реeдукaција психомоторике и практогностичке организованостиСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић18.06.2018. од 12:00Тест
Методика рада са децом благо ометенoм у развојуСпецијалистичке(S)Др Надежда Родић18.06.2018. од 12:00Тест
Дечји развој кроз игруСпецијалистичке(S)Др Славица Костић21.06.2018. од 08:00

СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

НАЗИВ ПРЕДМЕТАГОДИНАИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКАДАТУМНАПОМЕНА
Енглески језик 1Медицинска сестра(1)Бранко Медић03.09.2018. од 08:00
Енглески језик 1Нутриционисти(1)Бранко Медић03.09.2018. од 08:00
Енглески језик 1Васпитачи(1)Бранко Медић03.09.2018. од 08:00
Енглески језик 1 и 2Тренери(1)Бранко Медић03.09.2018. од 08:00
Здравствена негаМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић03.09.2018. од 09:30
Геријатрија са негомМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић03.09.2018. од 11:30
Општа психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић05.09.2018. од 09:30Усмени испит 10.09.2018. у 09:30
Општа психологијаТренери(1)Др Јасмина Кнежевић05.09.2018. од 09:30Усмени испит 10.09.2018. у 09:30
БиологијаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо05.09.2018. од 10:00
БиологијаНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо05.09.2018. од 10:00
Развојна психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић06.09.2018. од 09:30Усмени испит 13.09.2018. у 09:30
Хумана генетикаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо06.09.2018. од 10:00
Хемија и биохемија хранеНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо06.09.2018. од 11:00
Телесни развој и здравствено васпитањеМедицинска сестра(1)Др Слађана Анђелић07.09.2018. од 09:30
Телесни развој и здравствено васпитањеНутриционисти(1)Др Слађана Анђелић07.09.2018. од 09:30
АнтропомоторикаТренери(1)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 09:009.00 практично; 10.00 теорија
Дијагностика у спортуНутриционисти(1)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 11:3011.30 пактично; 12.30 теорија
Мађарски језик са културом говора (Magyar nyelv és beszédkultúra - magyar tannyelven)Васпитачи(1)Др Емеше Мате27.08.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко28.08.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоТренери(1)Др Славољуб Хилченко28.08.2018. од 08:00
Информационе технологије у васпитању и образовањуВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко28.08.2018. од 08:00
Право у спортуТренери(1)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 12:00
Медицинска рехабилитацијаМедицинска сестра(2)Др Слађана Анђелић03.09.2018. од 11:30
Психологија емоцијаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић05.09.2018. од 09:30Усмени испит 13.09.2018. у 09:30
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо05.09.2018. од 11:00
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо05.09.2018. од 11:00
Ментална хигијенаМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић06.09.2018. од 09:30Усмени испит 14.09.2018. у 09:30
Ментална хигијенаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић06.09.2018. од 09:30Усмени испит 14.09.2018. у 09:30
Психолошка припремаТренери(2)Др Јасмина Кнежевић06.09.2018. од 09:30Усмени испит 14.09.2018. у 09:30
Имунологија и алергологијаНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо06.09.2018. од 12:00
Вештина комуникације са пацијентомМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић07.09.2018. од 09:30Усмени испит 13.09.2018. у 09:30
Телесни развој и здравствено васпитањеВаспитачи(2)Др Слађана Анђелић07.09.2018. од 09:30
Гинекологија и акушерствоМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић07.09.2018. од 11:00
Етика у спортуТренери(2)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 09:30
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 10:0010.00 практично; 10.30 теориј
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Емеше Мате27.08.2018. од 08:00
Методика развоја говора 1Васпитачи(2)Др Емеше Мате27.08.2018. од 08:00
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Др Славољуб Хилченко29.08.2018. од 08:00
Примена рачунара у вртићуВаспитачи(2)Др Славољуб Хилченко29.08.2018. од 13:00
Методика обучавања технике у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 10:00
Менаџмент у спорту 1 и 2Тренери(2)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 11:00
ПливањеТренери(2)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 12:00
Методологија истраживањаМедицинска сестра(3)Др Слађана Анђелић03.09.2018. од 09:30
Методика ликовног васпитања 1Васпитачи(3)Нора Еветовић03.09.2018. од 11:00
Методика ликовног васпитања 2Васпитачи(3)Нора Еветовић03.09.2018. од 11:30
Рад са децом на болничком лечењуМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић05.09.2018. од 09:30Усмени испит 10.09.2018. у 09:30
Рад са децом на болничком лечењуВаспитачи(3)Др Јасмина Кнежевић05.09.2018. од 09:30Усмени испит 10.09.2018. у 09:30
Психологија исхранеНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић05.09.2018. од 09:30Усмени испит 10.09.2018. у 09:30
ЕкологијаНутриционисти(3)Др Наташа Чампраг Сабо07.05.2018. од 11:00
МенаџментМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић07.09.2018. од 09:30Усмени испит 14.09.2018. у 09:30
МенаџментНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић07.09.2018. од 09:30Усмени испит 14.09.2018. у 09:30
Методика упознавања околине 1Васпитачи(3)Др Наташа Чампраг Сабо07.09.2018. од 10:00
ЕкологијаМедицинска сестра(3)Др Наташа Чампраг Сабо07.09.2018. од 11:00
ЕкологијаМедицинска сестра(3)Др Наташа Чампраг Сабо07.09.2018. од 11:00
ЕкологијаНутриционисти(3)Др Наташа Чампраг Сабо07.09.2018. од 11:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 10:0010.00 практично; 10.30 теорија
Кинезитерапија и корективна гимнастикаМедицинска сестра(3)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 11:0011.00 пактично; 11.30 теоријa
Дијагностика у спортуТренери(3)Др Сандра Вујков10.09.2018. од 11:3011.30 пактично; 12.30 теорија
Информатика и рачунарствоМедицинска сестра(3)Др Славољуб Хилченко28.08.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоНутриционисти(3)Др Славољуб Хилченко28.08.2018. од 08:00
Методика развоја почетних математичких појмова 2Васпитачи(3)Др Славољуб Хилченко29.08.2018. од 12:00
Методика физичког васпитања 1Васпитачи(3)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 10:00
Методика физичког васпитања 2Васпитачи(3)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 10:00
Методика обучавања тактике у спорту 1 и 2Тренери(3)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 10:00
Физичка припремаТренери(3)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 11:00
Комуникација и медији у спорту 1Тренери(3)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 11:00
Комуникација и медији у спорту 2Тренери(3)Др Веселин Бунчић31.08.2018. од 11:00
Анимације и учење на рачунаруСпецијалистичке(S)Др Славољуб Хилченко29.08.2018. од 14:00

ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

НАЗИВ ПРЕДМЕТАГОДИНАИМЕ И ПРЕЗИМЕ НАСТАВНИКАДАТУМНАПОМЕНА
Енглески језик 1Медицинска сестра(1)Бранко Медић17.09.2018. од 08:00
Енглески језик 1Нутриционисти(1)Бранко Медић17.09.2018. од 08:00
Енглески језик 1Васпитачи(1)Бранко Медић17.09.2018. од 08:00
Енглески језик 1 и 2Тренери(1)Бранко Медић17.09.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоТренери(1)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 08:00
Информационе технологије у васпитању и образовањуВаспитачи(1)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 08:00
Општа психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић20.09.2018. од 09:30Усмени испит 25.09.2018. у 09:30
Општа психологијаТренери(1)Др Јасмина Кнежевић20.09.2018. од 09:30Усмени испит 25.09.2018. у 09:30
Развојна психологијаВаспитачи(1)Др Јасмина Кнежевић24.09.2018. од 09:30Усмени испит 27.09.2018. у 09:30
БиологијаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо26.09.2018. од 10:00
БиологијаНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо26.09.2018. од 10:00
Хумана генетикаМедицинска сестра(1)Др Наташа Чампраг Сабо27.09.2018. од 10:00
Хемија и биохемија хранеНутриционисти(1)Др Наташа Чампраг Сабо27.09.2018. од 11:00
Мађарски језик са културом говора (Magyar nyelv és beszédkultúra - magyar tannyelven)Васпитачи(1)Др Емеше Мате28.09.2018. од 08:00
Методика развоја почетних математичких појмова 1Васпитачи(2)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 10:00
Примена рачунара у вртићуВаспитачи(2)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 12:00
Психологија емоцијаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић20.09.2018. од 09:30Усмени испит 27.09.2018. у 09:30
Ментална хигијенаМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић24.09.2018. од 09:30Усмени испит 28.09.2018. у 09:30
Ментална хигијенаВаспитачи(2)Др Јасмина Кнежевић24.09.2018. од 09:30Усмени испит 28.09.2018. у 09:30
Психолошка припремаТренери(2)Др Јасмина Кнежевић24.09.2018. од 09:30Усмени испит 28.09.2018. у 09:30
Вештина комуникације са пацијентомМедицинска сестра(2)Др Јасмина Кнежевић26.09.2018. од 09:30Усмени испит 28.09.2018. у 09:30
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо26.09.2018. од 11:00
Дијететски суплементи и нутрацеутициНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо26.09.2018. од 11:00
Имунологија и алергологијаНутриционисти(2)Др Наташа Чампраг Сабо27.09.2018. од 12:00
Књижевност за децуВаспитачи(2)Др Емеше Мате28.09.2018. од 08:00
Методика развоја говора 1Васпитачи(2)Др Емеше Мате28.09.2018. од 08:00
Гинекологија и акушерствоМедицинска сестра(2)Др Јадранка Ђурановић28.09.2018. од 11:00
Информатика и рачунарствоМедицинска сестра(3)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 08:00
Информатика и рачунарствоНутриционисти(3)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 08:00
Методика развоја почетних математичких појмова 2Васпитачи(3)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 11:00
Рад са децом на болничком лечењуМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић20.09.2018. од 09:30Усмени испит 25.09.2018. у 09:30
Рад са децом на болничком лечењуВаспитачи(3)Др Јасмина Кнежевић20.09.2018. од 09:30Усмени испит 25.09.2018. у 09:30
Психологија исхранеНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић20.09.2018. од 09:30Усмени испит 25.09.2018. у 09:30
МенаџментМедицинска сестра(3)Др Јасмина Кнежевић26.09.2018. од 09:30Усмени испит 28.09.2018. у 09:30
МенаџментНутриционисти(3)Др Јасмина Кнежевић26.09.2018. од 09:30Усмени испит 28.09.2018. у 09:30
Методика упознавања околине 1Васпитачи(3)Др Наташа Чампраг Сабо28.09.2018. од 10:00
ЕкологијаМедицинска сестра(3)Др Наташа Чампраг Сабо28.09.2018. од 11:00
ЕкологијаМедицинска сестра(3)Др Наташа Чампраг Сабо28.09.2018. од 11:00
ЕкологијаНутриционисти(3)Др Наташа Чампраг Сабо28.09.2018. од 11:00
Анимације и учење на рачунаруСпецијалистичке(S)Др Славољуб Хилченко18.09.2018. од 13:00